Forbes Decor 0 232 487 37 73, Tadilat Dekorasyon İzmir, Tadilat İzmir

ADA MUTFAK MODELLERİ

Modern mutfak seçenekleri teknoloji ve yeni trend arayışlarıyla beraber çeşitleenmiş vee zenginleşmiştir. Bu çeşitlenmenin sonuçlarınadan biriside Ada mutfak modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ada mutfak konsepti genel olarak mutfak ortasında bulunan ve dört etrafı açıkta bulunan modellere denilmektedir. Bir ucu mutfağa bağlı yani 3 tarafı açık modellere ise yarımada mutfak konsepti denilmektedir.

Ada Mutfak Konsepti İçin Gereken Koşullar Nelerdir?

Bu mutfak konsepti için genel olarak daha geniş mekanlar tercih edilmelidir. Ada mutfakların bulunduğu alan içerisinde yemek masaları , yemek yapma tezgaahı veya fırın ve ocak bulunabilmektedir. İsteğe göre tasarlanabilen bu modeller günümüz mutfak trendlerinde en çok tercih edilen modellerdendir. Ada mutfak içerisinde eğer ankastre tezgah kullanılacaksa buna uygun davlumbazların kullanımı gereklidir.    

Forbes Decor İzmir ilinde istenen proje ve ölçülerde Mutfak modelleri üretebilmektedir. Keşif ve fiyatlandırma için arayınız.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dolapları başlıklı makalemizde Mutfak Dolapları ve Mutfak Dolapları İzmir hakkında bilgiler verilmektedir.