Forbes Decor 0 232 487 37 73, Tadilat Dekorasyon İzmir, Tadilat İzmir

Banyo Dolapları

Ev dekorasyonu ve ev tadilatı işlemine karar verdiğinizde banyo dekorasyonu veya diğer alanlara elektrik tesisatını veya su tesisatını etkileyen bir durum olup olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi halde Banyo Dolapları modelleri oluşturulan tasarıma uymayabilir ve ekstaradan bir kırım yaşanmak zorunda kalınabilir. Elektrik tesisatı düşünülürken de öncelikle can emniyeti gözönünde bulundurulmalıdır.”

Banyo dekorasyonuna karar verdikten sonra hayalinizde neler olduğunuzu not alıp istekleriniz kağıda dökün. Bu isteklere göre proje hazırlanarak istenen üürünler de ve yer etüdü de yapılarak keşife göre projelendirme yapılır. Keşif esnasında gelen uzmanımıza taleplerinizi belirtin. Mesela duş yerinin belirli yerde olmasını istiyorum gibi.
Banyo alanı içerisinde çamaşır makinesi de bulunacaksa banyoda duştan meydana gelebilecek buhar giderek nem ortamına dönüşerek su şekline dönecektir. Bu da zaman içerisinde çamaşır makinenizin bozulmasına sebep olabilir.

Banyo dolapları ise banyo dekorasyonunda en önemli noktalardan birisidir. Banyo mobilyasında kullanılacak ürünün suya dayanıklı malzemeden seçilmesi önemli bir husustur. banyo dolapları bir bütün olarak belirtilen veya algılanan bir üründür bunun yanısıra lavabo , raf, batarya da bunun içerisinde değerlendirilebilir.

Banyo Dolapları İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler;

İçerisinde ayrıca ince bir tarzda montajı yapılacak raf veya çekmece dolapların içerisinde yer alabilir. Bu bölümlerde genellikle havlu, diş fırça gibi ürünler bulunabilir.

Banyo aksesuarlarında diğer metal aksesuarların içerisinde havlu aparatları ve sabun bölümü ve bardak bölümü de bulunabilir. Bir diğer önemli nokta ise ayakların yüksekte ve metalden mamul olması gereklidir. Suyun çokça kullanıldığı bu alanlarda kullanılan her ürününde neme ve korozyona dayanıklı olması şartttır.
Forbes Decor sektörde uzun yıllar tecrübesiyle sizlere en uygun Banyo Dolapları seçenekleri ile yardımcı olacaktır.