Forbes Decor 0 232 487 37 73, Tadilat Dekorasyon İzmir, Tadilat İzmir

Banyo Tadilatı

Yapılarda kullanım alanlarında en enemli yerlerden birisi de Banyo alanllarıdır. Banyolarda dekorasyon ve tadilat yapılırken en önemli noktalardan birisi de alan dar ise en kullanışlı bir şekilde alanların değerlendirilmesidir. Eğer bazı noktalara dikkat edilirse dar alanların daha geniş bir şekile getirilebilir.

Forbes Decor olarak vereceğimiz tecrübelerimize dayalı bazı önemli detayları aşağda bulabilirsiniz.

Banyo Alanları Olduğundan Nasıl Büyük Hale Getirilir?

-Banyo dolapları üzerinde kullanılacak aynalar banyo alanlarını olduğundan büyük gösterecektir.
-Banyo alanı küçükse banyolarda kullanılan radyötör panellerin konumu en atıl yerlere konumlandırılabilir. Mesela kapı arakları veya kullanım alanı olmayan yerler seçilebilir. Yatay radyatörler ise lavabo altlarına alınabilir.
-Geniş olmayan alanlı banyolarda saklama alanları duvara asılabilir. Dolayısyla kullanılacak alan daha geniş görülebilir.
-Banyolarda kullanıalacak temizlik malzemeleri ve şampuan gibi ürünlerin tutulacağı bir dolap yapılabilir.
-Banyolarda kullanılacak seramiklerin banyoya daha geniş bir hava katması mümkündür. Büyük seramiklerin kullanımı yere genişlik katacaktır. Veya koyu bir zemine duvarlara daha açık renk kullanımı mekanı geniş gösterir.
-Lavabo altları hem boru gibi tesisat malzemelerinin gizlenmesi hem de buradaki atıl alan dolap şeklinde dizayn edilebilir.
-Rezervuar sisteminin gömme yapılması da dar alanları daha da az kullanılmasına sebep olacağından yeri daha da geniş gösterir.
-Tek bir renk yerine duvarlardan birinin farklı renkle kaplanması mekanı geniş gösterir.

İzmir Banyo Tadilatı için Forbes Decor uzmanlarına danışabilirsiniz.