Forbes Decor, 0 232 487 37 73, İzolasyon Mantolama, Boya Badana İzmir
21Eki 2016

Banyo Tadilatı

Yapılarda kullanım alanlarında en enemli yerlerden birisi de Banyo alanllarıdır. Banyolarda dekorasyon ve tadilat yapılırken en önemli noktalardan birisi de alan dar ise en kullanışlı bir şekilde alanların değerlendirilmesidir. Eğer bazı noktalara dikkat edilirse dar alanların daha geniş bir şekile getirilebilir.

Forbes Decor olarak vereceğimiz tecrübelerimize dayalı bazı önemli detayları aşağda bulabilirsiniz.

Banyo Alanları Olduğundan Nasıl Büyük Hale Getirilir?

-Banyo dolapları üzerinde kullanılacak aynalar banyo alanlarını olduğundan büyük gösterecektir.
-Banyo alanı küçükse banyolarda kullanılan radyötör panellerin konumu en atıl yerlere konumlandırılabilir. Mesela kapı arakları veya kullanım alanı olmayan yerler seçilebilir. Yatay radyatörler ise lavabo altlarına alınabilir.
-Geniş olmayan alanlı banyolarda saklama alanları duvara asılabilir. Dolayısyla kullanılacak alan daha geniş görülebilir.
-Banyolarda kullanıalacak temizlik malzemeleri ve şampuan gibi ürünlerin tutulacağı bir dolap yapılabilir.
-Banyolarda kullanılacak seramiklerin banyoya daha geniş bir hava katması mümkündür. Büyük seramiklerin kullanımı yere genişlik katacaktır. Veya koyu bir zemine duvarlara daha açık renk kullanımı mekanı geniş gösterir.
-Lavabo altları hem boru gibi tesisat malzemelerinin gizlenmesi hem de buradaki atıl alan dolap şeklinde dizayn edilebilir.
-Rezervuar sisteminin gömme yapılması da dar alanları daha da az kullanılmasına sebep olacağından yeri daha da geniş gösterir.
-Tek bir renk yerine duvarlardan birinin farklı renkle kaplanması mekanı geniş gösterir.

İzmir Banyo Tadilatı için Forbes Decor uzmanlarına danışabilirsiniz.

22Eki 2016

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyon

Yapılarda hayati yerlerden birisi de mutfaklardır. İnsan temel ihtiyaçlarının karşılandığı yeme içme alanları mutfak tadilatı ve dekorasyonu ile çok daha iç açıcı alanlara sahip olabilirsiniz.
Mutfak bölümlerinde genelde duvarlar seramik ile kapladır. Seramik modelleri sınırsız renk ve model seçenekleri ile sizleri beklemektedir.

Ayrıca mutfak mobilyalarından olan mutfak masası seçiminde de Forbes Decor uzmanlarının görüşünü almanızı tavsiye ederiz. Çünkü mesela mutfak alanından büyük bir masa tercihi mutfağı daraltacağından mutfak alanına uygun masa seçilmesini önerebiliriz. Masanın büyüklüğü mutfakta daha fazla yer kazanmamızı sağlar.
Mutfak dekorasyonu işlevsellikte ön planda tutulup projelendirme ona göre yapılmalıdır.

Mutfaklar genel olarak yemek yeme ve pişirme ihtiyaçlarının yanısıra kadınların gününün en çok zaman geçirdiği yerlerdir. Mutfak dekorasyonu yapılırlken bu özellik te gözönünde bulundurulmalıdır. Dekorasyon ve tasarım sonsuz kombinasyonu içerisinde bulundurmaktadır. renklerin ve kullanılacak ürünlerin birbiri ile uyumu çok önemlidir. Profesyonel mutfak tasarlama eşyaların konumundan kullanılacak malzemlere kadar konusunda uzman kişilerden destek alınmalıdır.
Mutfak tadilatı işleminden sonra mutfakta daha fazla zaman geçirmek isteyecek daha çok zevk alınacaktır.

Mutfak Tadilat ve dekorasyonu işine başlamadan gözönünde bulundurmanız gerekenler;

 • Mutfak dekorasyonunda en önemli şey eşyaların birbiri ile uyumudur.
 • Gaz ocağının bulunduğu yer pencere önünde olmamalıdır.
 • Mutfak alanınnın karşısında wc bulunmamalıdır.
 • mutfak evin konumuna göre arkada yer almalıdır.

Mutfak Tadilatı İzmir ilinde her ileçye ve semte ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Arayın ekibimiz size ulaşsın.

22Eki 2016

Anahtar Teslim Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetleri Nedir?

Yapı sektöründe yapının temelinden çatı kısmına kadar 50 ye yakın ayrı ekibin çalışma yapması gereklidir. Forbes Decor dekorasyon ve tadilat işleri gerekli zaman terminine göre kaliteli ürün ve işçilikle zaman ve bütçe esaslı bir çalışmayı ön planda tutmaktadır. yapılacak işlerin ard arda ve birbirine bağlantılı işler olması sebebiyle kesişecek noktaların birbiri ile bağlantılı olması zaman ve para kayıplarını önleyecektir. İşin sürekliliği devam edip verimli bir çalışma elde edilecektir.

Anahtar Teslim Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetleri

Anahtar teslim işlerde bulunan personellerin işler birbirini takip eder ve birbirine bağlıdır. Küçük bir daireden büyük bir villaya kadar iş etüdü yapılmadan bir program dahilinde yapılmayan işler sonucunda bütçeden sapmalar ve ekonomik olarak sıkıntıya sebep olabilecek durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun çözümü tüm işlerin tek ibr elden çıkması ve başta iş ve zaman ürün planlaması yapılmalıdır.
Forbes decor olarak tüm bu sebeplerden ötürü sizlere Anahtar Teslim Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetleri paketimizi sunuyoruz.

Anahtar Teslim Tadilat Ve Dekorasyon Hizmetleri iş Planı

 • Ön keşif
 • Ön proje çalışması
 • İmalat için projelendirme
 • Uygulama projelendirmesi
 • Maliyetlendirme planı
 • Proje tekliflendirmesi
 • Sözleşme yapılması
 • Uzman ekipler etüdü
 • Hafriyat ve kırım çalışması
 • Elektrik projesi
 • Sıhhi tesisat çalışması
 • İç duvar ve asmatavan çalışması
 • Alçı dekorasyon
 • Boya dekorasyon
 • Mobilya ekibi
 • Yer döşemesi
 • Aydınlatma
 • Korkuluk küpeşte
 • Teras kaplama
 • Cam balkon

  Forbes Decor üzerine aldığı projeyi eksiksiz ve zamanında yapmayı taahhüt eder.

24Eki 2016

Ev Tadilatı Ve Dekorasyon İşleri

Dekorasyon ve tadilat bilgi birikimi ve uzmanlık gerektiren konulardandır. Öncelikli kriter işini severek yapmak ve yeniliklere açık olmak diyebiliriz. Usta ve tesccübeli kadromuzla aldığımız işleri planlanan zamanda ve istenildiği gibi en kaliteli bir işçilikle taamamlamak temel vizyonumuz ve prensibimizdir. Ev tadilatı ve dekorasyon işleri uzman bir ekiple ve yapılan keşif neticesinde talep edilen ürünlerin en kalitelisini temin ettikten sonra işlerinizi özenle tamamlıyoruz.”

Tadilat işleri aslında sıkıntıları da barındıran süreçler zinciridir. Birçok sayıda insan ve ekibi yönetmeek malzeme bilgisi ve ustalığı da gerektirecek ciddi bir iştir. Forbes Decor ev dekorassyon işlerinizde en küçük sayılabilecek boya badana işlerinden tutun da bir evde varolan tüm yapı ürünleri ile ilgili tam kapsamlı anahtar teslim işler yapmaktadır. İşin büyüğüne küçüğüne bakmadan tüm işlerinizi özenle yapıyoruz.

Forbes Decor Ev Tadilat Dekorasyon İşleri Nasıl yapılır?

Tadilat işi için bize başvuru yapıldıktan sonra öncelikli müşteriyi çok iyi dinleyip daha sonra bir keşif ile yer fizibilitesi istenenler ve bütçeye göre bir plan oluşturulur. Bu plan dahilinde bir teklif hazırlanır. Bu teklif sonrası iş planına göre işlere başlanır.
İzmir genelinde Ev Tadilatı ve onarımı, Ofis tadilatı ve mağaza işyeri tadilatı gibi ana konular dışında iç dış dekorasyonla ilgili hemen her konuda hizmet verilmektedir.
Forbes Decor hizmetimizle tanışmak için arayınız. Siz inşaat ve yapı işlerinin zahmetini bize bırakın.

24Eki 2016

Banyo Yenileme ve Dekorasyon

“Forbes Decor banyolarınızı anahtar teslim baştan aşağı değitirip yeniliyor. Yaşam alanlarımız olan evlerde en öenemli bölümlerden olan banyolar günümüzde hemen her keseye ve zevke hitap edebilen tasarımlar mevcuttur. Banyolar klasik dekorlardan, daha modern tarzlara ve avangard modellere kadar birçok alternatif ve model mevcuttur. Banyo Yenileme yaparken özellikle renk alternatifleri tabiatta bulunan eşsiz renkleri sunabilmekteyiz. Forbes Decor renkler konusunda kullanılan renklerin dışında çok daha fazla alternatif sunabilmektedir.”

Her keseye uygun ve her zevke hitap edebilecek ürün yelpazesiyle karşınızdayız. ürün dışında uygulamadaki tecrübemizle mekanlarınıza estetik anlamda da değer katıyoruz.

Banyo tadilat ve dekorasyon işleminize yapacağımız keşif ile başlayabiliriz. Dilerseniz bizim veritabanımızda yer alan hazır projeleri de tercih edebilir veya hayalinizdeki tasarımları da bize sunabilirisiniz.

Forbes Decor Banyo yenileme alanında İzmir ilinin her ilçesine ve semtine hizmet vermektedir.

24Eki 2016

“Forbes Decor ev tadilaat ve dekorasyonu kapsamında evinizde Mutfak dolapları yenileme ve tadilat işlemlerinizi isteğiize ve bütçenize uygun bir şekilde yapıyor.”

Mutfak dolabı çeşitleri ve kalitesi fiyatlarıyla Forbees Decor fark oluşturuyor. Mutfak dolabı seçiminde sadece göreslliğe göree bir seçim yapılmamalıdır. Kalite ve kullanılabilirlikte göz önünde bulundurulmalıdır.

Kullanılan malzeme ve fonkisyoneel kullanımla beraber estetğin buluştuğu tasarımlar tercih sebebidir. Ucuz Mutfak Modelleri arasında elbette kaliteli olanlar vardır fakat geneellikle ürünler kalitesiz olduğuna hem fonkisyonları heemde yapısı çok çabuk deforme olabilmektedir. Sağlamlık ve fonksinellik arasında uzun yılların verdiği tecrübeye dde dayalı olarak sizlere önerebileceğimiz ürünleri değrlendirebilirsiniz.

Forbes Decor katolaglarında yer alan Mutfak Dolapları İzmir kısmında önceden yapılmış uygulamalarımızı da görebilirsiniz. Keşif ve ürün tercihi için Forbes Decor uzmaanlarını arayınız

25Eki 2016

“Aynı evde uzun zamanlar kalıyorsanız ev tadilatı artık elzem bir ihtiyaç haline gelmektedir. Kullanıma dayalı olarak artık kapılar deforme olup kapanmaz hale gelir, çeşmeler sürekli arıza verir, dolaplar düşmeye başlar vs. Ev tadilatı işi biraz birbirine bağlı birbirini gerektiren işlerdir. sadece boya badana yapayım derken bir anda kendinizi ısı izolasyonu ve mantolama gibi konularla karşı karşıya gelmiş bulabilirsiniz. Ev tadilatı ve dekorasyonu konularında dikkat edilecek önemli konular aşağıda sıralanmıştır.”

Ev Tadilatı Ve Dekorasyon Önemli Konular Yapılması gerekenler;

1) Tadilata başlamadan önce ev ile ilgili önemli konuları öncelikleri belirleyin. Bütçe analizi ve ürün fiyatlandırması araştırması yaparak bütçelemeyi görmüş olursunuz.
2) Tadilat yapılacak odada ufak tefek eşyaları toparlayarak küçük eşyaların zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.
3) Kırılacak ve dökülecek yerler tam bitmeden temizliğe başlamak yersiz olur.

Tadilat İşleri Odalar;

Banyolar; Oturduğunuz ev eğer çok yıpranmış bir yerse banyo baştan aşağı yenilenebilir. Fakat seramikler değişerek yeneileme yaptıracaksanız. Çoğu zaman eski seramik üzerine yapıştırma da alternatifler arasındadır. Diğer banyo ürünlerini yenileyecekseniz ürünlerin fiyat araştırmasını yapabilirsiniz.
Zemin Kaplama: Zemin kaplamaları kullanımda en çabuk giden ev yapı ürünlerindendir. Parke çeşitleri veya seramik çeşitlerinin araştırmasını yapabilirsiniz. Döşeme şekline karar verildikten sonra eğer önceki kaplama tamamen değişecekse sökülüp yeniden yapılacağından işçilik biraz fazla çıkabilir.
Kapı ve Pencerelerin Yenilenmesi; Kapılar boyanma veya cila ile yenilenemiyecek mekanik arızaları daiçeriyorsa kapıları tamamen değiştirmek daha iyi bir fikir olabilir. eğer sorun sadece kapı kolları ve anahtar kısımları ise sadece bunları değiştirerek daha iyi sonuç alınabilir. Pencerelerde ise birçok model vardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise yalıtım ve kullanım. Örneğin yana kayan pencereler yalıtım açısından risklidir.
Isı İzolasyonu: Yapınızın cephe izolasyonu iyi değilse mantolama yapmanızı önerebiliriz. Mantolama İzmir yapanlar genelde boya işini de yapmaktadırlar. Böylece bir işi yaptırıken diğer işi de aradan çıkarmış olabilirsiniz.
Boya Badana İşleri; Boya malzemesini firma değil siz alacaksanız boyayı almadan firmaya danışmanızı öneririz. Boya işi kolay gibi görünsede aslında çok ince işçilik ve ustalık gerektiren bir iştir.

Tadilat İşleri Fiyatları

İzmir tadilat fiyatları talep edilen ürünün kalitesine boyutuna markasına göre değişiklik gösterir. Forbes Decor firması sizlere hem ürün hakkında bilgi verirken bir yandanda fiyat karşılaştırmalarını yazılı olarak verecektir.

27Eki 2016

Çatı Tadilatı Nasıl Yapılır ?

Çatıda tadilatı yapılmadan önce bacanın dip kısımları, baca sıvaları, dereleri, çatı iskeleti, su vb. bütün çatı faktörleri uzman bir ekipce en ufak dateylara kadar dikkatli bir şekilde inceleme yapılmalıdır. Çok fazla şekilde hasar görmüş, tadilat yapılsa dahi verimli olmayacak durumda olan çatıların tadilatı yapılması yerine, doğru ayrıntılar ile yeni bir çatının yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Kiremit Çatı Kaplamalarının Tadilatı

Kiremitlerde döşemesi yapılması için çatıda bulunan merteklerin üzerine kiremit altı tahtası tabakasının çakılması ve bu tahta kaplamaların üzerine de özellikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmelidir.Bu örtü kiremitlerden sızabilecek suyun aşağı alana geçmesini önlemek için kullanılır.Çatı kiremitlerin tek tek kontrolü yapılmalı ve kırılmış olan kiremitler yenileri ile değiştirilmelidir.Bakım ve kontrol sürecinde kiremitler zarar görmeyecek şekilde üzerinde gezilmesine dikkat edilmelidir.

Baca Diplerinin Tadilatı

Bacanın dip kısımları, su geçirmez özellikli yalıtım malzemeleri ile suların sızma risklerine karşı korunmaktadır.Yalıtım malzemeleri hava koşullarının etkileriyle zamanla zarar görebilir, belirli periyotlarda bacanın dip kısımlarının kontrolü yapılarak yalıtım yeteneğini kaybetmiş yada kaybetmek üzere olan malzemelerin yenileri ile değişiminin yapılaması gerekir.

Çatı İskeleti Tadilatı

Taşıyıcı sistem olarak tahta kullanılan çatılarda dış faktörler nedeni ile zamanla kırılma, çürüme, esneme vb. hasarlar alabilir ve çatı sistemi kendisinden beklenen görevi tam olarak yerine getiremez, bu tür hasarlar çatı çökmelerine bile neden olabilir, hasarlı çatı iskeleti unsurları mutlaka yenileri ile değiştirilmelidir.

Su Yalıtım Örtüsü

Delinme, yırtılma yada yıpranmaya maruz kalan su yalıtım örtüleri, çatıda kullanılan yalıtım malzemeleri standardına göre yeni malzemeler ile değiştirilmelidir.

Su Dereleri

Dereler su yalıtım membranı yada sürme özellikli çatı yalıtımı malzemeleri ile kaplaması yapılır.Dereler gözden geçirilmesi yırtılan veya kalkış membranlar yenisi ile değiştirilmelidir.

Forbes Decor İzmir Çatı Tadilatı işlerini İzmir ilinin her semti ve ileçseinde gerçekleştirmeektedir.

27Eki 2016

Çatı Tamiri Önemi Nedir ?

Çatılar, yapılarda bulunan en üst unsurlardır. Binayı yağmur ve diğer atmosfer olaylarından ( rüzgar, soğuk, sıcak ) muhafaza eder. Çatılarda bulunan taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olacak şekilde iki kısımdan meydana gelmektedir. Çatı tamiri faaliyetlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı şekillerde değerlendirilmeli eskimiş ve yıpranmış elemanlar yenileri ile değişimi yapılmalıdır. Taşıyıcı kısım, malzemeye (çelik, ahşap, betonarme) çatı eğimi, kaplama malzemelerinin türüne, yüküne ve ağırlığına bağlıdır.

Çatılardan ısı geçişi toplam kayıp oranında %25’ i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz yükselttiği gibi hem biyolojik konforu negatif etkilemekte, hem de ısıtma ve soğutmada dolaylı ve dolaysız şekilde atmosfer, fosilleşmiş yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalar için son derece öneme sahip olan çatıların bakım ve tamiri için ihtiyaç duyulan hassasiyet gösterildiği zaman çatı sistemlerinden maksimum verim elde edilmektedir.

Forbes Decor Çatı Tamiratı hizmeti İzmir ilinin her ilçesine vermektedir.

08Kas 2016

ADA MUTFAK MODELLERİ

Modern mutfak seçenekleri teknoloji ve yeni trend arayışlarıyla beraber çeşitleenmiş vee zenginleşmiştir. Bu çeşitlenmenin sonuçlarınadan biriside Ada mutfak modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ada mutfak konsepti genel olarak mutfak ortasında bulunan ve dört etrafı açıkta bulunan modellere denilmektedir. Bir ucu mutfağa bağlı yani 3 tarafı açık modellere ise yarımada mutfak konsepti denilmektedir.

Ada Mutfak Konsepti İçin Gereken Koşullar Nelerdir?

Bu mutfak konsepti için genel olarak daha geniş mekanlar tercih edilmelidir. Ada mutfakların bulunduğu alan içerisinde yemek masaları , yemek yapma tezgaahı veya fırın ve ocak bulunabilmektedir. İsteğe göre tasarlanabilen bu modeller günümüz mutfak trendlerinde en çok tercih edilen modellerdendir. Ada mutfak içerisinde eğer ankastre tezgah kullanılacaksa buna uygun davlumbazların kullanımı gereklidir.    

Forbes Decor İzmir ilinde istenen proje ve ölçülerde Mutfak modelleri üretebilmektedir. Keşif ve fiyatlandırma için arayınız.

08Kas 2016

I TİPİ MUTFAK MODELLERİ

Mutfak modelleri içerisinde belkide en çok kullanılan modeldir. Nedeni ise gnümüz daire hayatı içerisinde daha az yer kaplayan mutfaklarda zorunlu olarak da olsa bu model tercih edilmektedir. I tipi mutfak modelleri karakteristik özelliği tek bi tezgah üzerinde uzunca tüm işlevlerin toplandığı modellere denilmektedir. Bu modellerde yer sıkıntısından dolayı ışığın dar bir pencereden gelmesinden ötürü ışık az olabilmektedir.

Bu tip mutfak modellerinde ateş ve su gibi çıktıların alındığı yerlerde bu unsurların birbirine yakın olmamasına ve ocağın bulunduğu yerde pencere olmamasına dikkat edilmelidir.

Forbes Decor tüm mutfak modelleri İzmir ilinin her ilçesine özel üretim ve keşif hizmeti vermektedir.

08Kas 2016

KORİDOR Tipi  MUTFAK MODELLERİ

Bu tip mutfak modellerinde tüm alanların birbirine paralel bir şekilde karşılıklı yer aldığı mutfak modellerine KORİDOR Tipi  MUTFAK MODELLERİ denilmektedir. Bu şekildeki mutfak modellerinde atıl kalan bir yer bulunmaz. Daha dar dikdörtgen şeklinde alanlarda tercih edilmektedir. Kullanımı diğer mutfak alanlarına göre daha güç olmasına rağmen alanın darlığı sebebiyel yine de konumlandırılacak en iyi modellerden birisidr.

Avantajlarından birisi de aynı anda birden fazla kişi bu mutfak modelinde çalışabilmektedir. Bu mutfak modelleri tasarlanırken kapak mesafeleri iyi ayarlanmalı ve kapak mesafesi ve başka bir kişinin hareket edebilmesi için geçeiş kadar yer ayarlanmalıdır.
Forbes Decor İzmir ilinde mutfak modelleri ile her ilçeye hizmet ve keşif hizmeti sunmaktadır.

09Kas 2016

L TİPİ MUTFAK MODELLERİ

Mutfak dolapları modelleri içerisinde alanın l şeklinde biribirini kesen iki duvar bulunması halinde tasarlanabilecek modellere L Tipi mutfak modelleri denilmektedir. Bu model mutfaklarda çalışma alanında ergonomik üçgensel bir alan oluşmaktadır. Bu mutfak modellerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise köşe noktalarında atıl alan bırakılmaması için bu yerler depolama alanı olarak kullanılabilir.

Veya yeni model mutfak sepetlerinde buralara yönelik çözümler de bulunabilir. Pencere önlerine gelen alanlar aydınlık ve ışık açısından yemek hazırlama alnı olarak değerlendirilebilir.

Forbes Decor İzmir ilinde Mutfak Modelleri ile her ilçeye keşif ve hizmet sunmaktadır.

09Kas 2016

Mutfak EVYE ve  BATARYASI FİYATLARI

Mutfak modelleri ve tasarımlarının en önemli parçalarından biriside mutfak lavobalarında kullanılan evye ve bataryalarrdır. Mutfak evye ve bataryası fiyatları ürünün markasından garanti süresine ve modeline kadar değişklik arz etmektedir.

03Şub 2017

Villa Tadilatı

Seçkin ustalardan oluşan villa yenileme kadromuz, villa tadilatı ve dekorasyonu için gerekli tüm tadilat ve dekorasyon işleri ile tüm çalışmalarınızı en kısa sürede zamanında teslim ile gerçeleştiriyoruz.

Villa yenileme, sizin için önemli olan kriterler bizim için de önemlidir. İşletmenizin gerekli taahhütleri verileceğinden şüphe etmemelisiniz. Villanızda oluşacak kirliliğin temizlenmesi dahil, işimizde komşularınızla olan ilişkileriniz kaybolmadan önemli ayrıntılara dikkat ederiz.

Villa tadilatı işiniz ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir yerden karşılamak için en güvenilir karardır. Farklı insanlar tarafından yaptırılmasının hoş olmayan sonuçlarını yaşamayacaksınız ve sorunları çabucak ve yorulmadan giderebilirsiniz.

VILLA YENİLEME İŞLERİ

Villaların yenilenmesi için gerekli tüm ekipman ve usta kadrolarla size daha profesyonel ve estetik yaşam alanları sunmaya çalışıyoruz. Yeniden düzenleme ekibimizde bulunan usta kadrolardan bazıları;

Villa Kırım-yıkım ve taşıma ekibi
Villa Sıhhi tesisat ustası
Villa Elektrik tesisatı
Villa iç dış Sıvama
Villa Fayans ustası
Villa alçıpan boya ustası
Villa Marangoz ustası
Villa Doğramacı (Alüminyum ve Plastik)
Villa Çatı ustası
Villa Şap ustası
Villa Parkeci
Villa için gerekli her türlü malzeme

Villa Tadilatı Fiyatları

Villa yenilemesi İzmir tadilat için fiyat ve yerinde keşif için kullanılacak çalışma ve malzemelerin durumu önemlidir. Yerinde keşif servisimiz ücretsizdir.

Villa Tadilat ve Dekorasyon fiyatımız için ücretsiz keşif talep ediniz

03Şub 2017

Daire Tadilatı İşleri

Daire Yeniden tadilat ve onarım çalışmaları için bizi aradığınızda ve keşif için çağırısanız, eviniz için en ideal çalışma planını yaparız. Mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri unsurları birlikte daire tadilatı çalışmaları için neyin uygun olduğunu beraber belirleriz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz.
Ev, Ofis ve Banyo Yenileme İşleri

Ev ve ofisi yenilemeye başlarken, alan tasarımları yenilemek ve süslemek için ilk adımdır. Doğru tasarımla başlayan değişiklikler size doğru sonuçları verir. İlk adım, odanın ışık, sıcaklık ve nem parametrelerini doğru bir şekilde belirlemektir. Bu kriterlere göre yapılan süslemeler rahatsız edici sonuçlara ulaşmanızı engelliyor. Bir sonraki adım iş planlamasını yapmak ve maliyetleri hesaplamaktır. İşletmenizi düzgün planlamıyorsanız, zaman ve maliyet hesaplamaları konusunda yanılıyor olursunuz. Karmaşık modifikasyon başladığında, kaç gün sürmesi konusunda küçük sapmalarla hesaplanmalıdır. Doğru hesap, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Doğru rengi ve malzemeyi seçmek de bundan çok daha geniş ve daha parlak olması açısından çok önemlidir.

Daire, badana ve boya yenileme çalışmalarına ne zaman dikkat etmeliyiz.

Tadilatı yaparken neler yapılması Ne yapmanız Yaz mevsimindeyken bazılarınız taşılacağınız evin boyanmasına veya yenilenmesine, diğerleri yeni ev eşyalarıyla uğraşmaya devam edecektir. Her neyse sana yardım etmemiz gerektiğini söyledik. Umarım evinizin dekorasyonuyla ve tasarımıyla sıkılmış olduğunuz için yararlıdır, yoksa evde bir tur atmanın vakti geldiğine inanıyor musunuz?

Yüzündeki kırışıklık ne kadar belirgin biliyor musun?

Yenilemeler hakkında konuşurken, ne zaman bittiği, ne zaman tekrar eve döndüğümüz gibi sorular sormaktayız. Başta zor olacağına inandığımız yenileme çalışmaları, dekorasyon açısından olumlu sonuçlar doğurmaz. Bazen başarısız olan yenilemeler mobilya masrafımıza da neden olabilir.

Yenileme anlayışındaki kokuşmuş bir değişimi böylesine olumsuz bir şekilde değiştirmek mümkün değil mi?

Elbette bir yol var, sizin için hazırladığımız ev tadilat anlarında ihtiyacınız olan 5 altın kurala ulaşabilirsiniz.

1. Boyaları yenileyerek, yenileyerek ve boyayarak başlayın. “Kesinlikle veriyoruz ya da birlikte bildiğimizi biliyoruz” mantığı ile yaklaşmayın. Çünkü bununla başlayan ve büyük bir dekorasyon umudu olan pek çok yenileme hayal kırıklığı yaratacaktır. Önce eseri ustaya teslim etmeli ve sanatlarını icra etmelerine izin vermeliydin.

2. Tadilat ve Onarım İçin Esnaf Referanslarına Bakınız İşinizi başarılı bir şekilde yapacak bir usta arıyorsunuz. Ama bulamıyor musun? Bunun için yapmanız gereken, yakınlardaki zanaatkârlardan bu zanaatkarlar için sormak ve mümkünse çalışmalarını yakından incelemektir. Böylece, efendinin sanatını yakından izleme fırsatına sahip olacaksınız. Bu size daha kısa bir yenileme imkanı verir.

3. Yeniden Yapım, Onarım ve Boya Beyazlatma İşlemleri Sırasında Ustalarını Takip Edin Yenilemek için evinize teslim ettikten sonra tamamen ilgisiz görünmeyin. Onların yanında durun, yoksa onlarla vakit geçirin. Böylece samimi bir ortam yaratabilir ve onları da takip edebilirsiniz. İzlenen psikolojik baskıyla ustalar işlerini daha dikkatli yapacaktır.

4. Sözleşme imzalamaktan çekinmeyin Bize gönderdiğiniz kişinin veya şirketlerin dilediğiniz gibi gerçekleştirebilecek olup olmadığını bilmiyorsunuzdur. Bunun için protokol, kurumlarla bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Her iki tarafta da memnuniyetle karşılanacak ve içtenlikle yaklaşılan sözleşmeler acı çekmeye değer.

5. Yenileme ve tamiratlarda çalıştırın Evinizi yenilemek ve onarmak için tamamen teslim olmayın. Özellikle tasarım ve dekorasyon konusunu ustaya teslim ettiğinizde, oldukça pahalı ürünleri ve evinizdeki kabarık faturayı karşılayabileceksiniz. Yapmanız gereken tasarımları çizerek internette çeşitli görsel öğeleri gazeteden edinebilirsiniz.

Forbes Decor Daire Tadilatı İzmir ilinin Her ilçesine hizmet vermektedir. Arayın ücretsiz keşif hizmeti sunalım.

04Şub 2017

Ofis Tadilatı Dekorasyon

Ofis Yenileme İşler ve Ofis Dekorasyon deneyim tecrübe gerektiren bir iştir.. Çalışmalarınızı ve değişen dekorasyon tekniklerini göz önüne alarak Ofis Tadilatı İşleri ve dinamik ekip çalışması konusunda uzmanlaşmış bir ekip ile çalışıyoruz. Zamanında teslimat , makul fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşif yaptıktan sonra, istediğiniz bütçeyle ilgili değişiklikleri, istediğiniz kaliteyle ve malzemelerle yapıyoruz . Yaptığımız işlerin sorumluluğunu alıyoruz.

Yenileme ve onarımlar can sıkıcı, sorunlu işlerdendir. Bir yerden başka yere, tüm işlerinizi bize tümüyle teslim edebilirsiniz. Evinizin boya sıva veya anahtar teslimi yenilemeler olsun, hepimiz lehinedir. Çünkü eserimizi büyük veya küçük olarak ayırt etmiyoruz.

İşi almadan önce bir Plan hazırlarız. Daha sonra planı sizinle birlikte çalıştıktan sonra proje ve uygulama programını elde ediyoruz.

Komple yenileme, Mağaza tadilat, Ev tamir hizmetleri, Ofis yenileme, Anahtar teslimi yenileme işleri gibi Ofis Tadilatı işlerinizi İzmir ilinin her ilçesine hizmet sunmaktayız.

04Şub 2017

Yenileme ve dekorasyon İş, eğitim ve tecrübenin başarısı. Bunu yapmayı çok seviyoruz. Günümüzün değişen ve gelişen dekorasyon tekniklerini göz önüne alarak, uzman kadrosu ve tecrübeli zanaatkarlar ile işinize özen göstererek dinamik ekip çalışması yapıyoruz. Teslimatta makul fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde arama yaptıktan sonra, istediğiniz bütçeyle ilgili değişiklikleri, istediğiniz kaliteyle ve malzemelerle yapıyorsunuz demektir. Yaptığımız şeyden sorumluluk alıyoruz.

Yenileme ve onarımlar can sıkıcı, sorunlu işlerden geliyor. Bir yerden başka yere, tüm eserlerinizi bize huzur vererek verebilirsiniz. Evinizin boya hasar görmemiş veya anahtar teslimi renovasyon olsun, hepimize ihtiyacımız yok.

İşi almadan önce bir Plan hazırlayacağız. Daha sonra sizinle birlikte plan üzerinde çalışacağız, daha sonra proje ve uygulama programımız olsun.

İç dekorasyon, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı izolasyonu, alçıpan, iç dekorasyon, iç dekorasyon işleri, asma tavan, bölme duvarı, seramik karo fayans işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, Doğal gaz tesisatı, iç manto, dış manto Yeniden modelleme işlerini bir elinizde toplayarak fiyat ve zamandan kazanırsınız.