Forbes Decor 0 232 487 37 73, Tadilat Dekorasyon İzmir, Tadilat İzmir

“Aynı evde uzun zamanlar kalıyorsanız ev tadilatı artık elzem bir ihtiyaç haline gelmektedir. Kullanıma dayalı olarak artık kapılar deforme olup kapanmaz hale gelir, çeşmeler sürekli arıza verir, dolaplar düşmeye başlar vs. Ev tadilatı işi biraz birbirine bağlı birbirini gerektiren işlerdir. sadece boya badana yapayım derken bir anda kendinizi ısı izolasyonu ve mantolama gibi konularla karşı karşıya gelmiş bulabilirsiniz. Ev tadilatı ve dekorasyonu konularında dikkat edilecek önemli konular aşağıda sıralanmıştır.”

Ev Tadilatı Ve Dekorasyon Önemli Konular Yapılması gerekenler;

1) Tadilata başlamadan önce ev ile ilgili önemli konuları öncelikleri belirleyin. Bütçe analizi ve ürün fiyatlandırması araştırması yaparak bütçelemeyi görmüş olursunuz.
2) Tadilat yapılacak odada ufak tefek eşyaları toparlayarak küçük eşyaların zarar görmemesini sağlayabilirsiniz.
3) Kırılacak ve dökülecek yerler tam bitmeden temizliğe başlamak yersiz olur.

Tadilat İşleri Odalar;

Banyolar; Oturduğunuz ev eğer çok yıpranmış bir yerse banyo baştan aşağı yenilenebilir. Fakat seramikler değişerek yeneileme yaptıracaksanız. Çoğu zaman eski seramik üzerine yapıştırma da alternatifler arasındadır. Diğer banyo ürünlerini yenileyecekseniz ürünlerin fiyat araştırmasını yapabilirsiniz.
Zemin Kaplama: Zemin kaplamaları kullanımda en çabuk giden ev yapı ürünlerindendir. Parke çeşitleri veya seramik çeşitlerinin araştırmasını yapabilirsiniz. Döşeme şekline karar verildikten sonra eğer önceki kaplama tamamen değişecekse sökülüp yeniden yapılacağından işçilik biraz fazla çıkabilir.
Kapı ve Pencerelerin Yenilenmesi; Kapılar boyanma veya cila ile yenilenemiyecek mekanik arızaları daiçeriyorsa kapıları tamamen değiştirmek daha iyi bir fikir olabilir. eğer sorun sadece kapı kolları ve anahtar kısımları ise sadece bunları değiştirerek daha iyi sonuç alınabilir. Pencerelerde ise birçok model vardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise yalıtım ve kullanım. Örneğin yana kayan pencereler yalıtım açısından risklidir.
Isı İzolasyonu: Yapınızın cephe izolasyonu iyi değilse mantolama yapmanızı önerebiliriz. Mantolama İzmir yapanlar genelde boya işini de yapmaktadırlar. Böylece bir işi yaptırıken diğer işi de aradan çıkarmış olabilirsiniz.
Boya Badana İşleri; Boya malzemesini firma değil siz alacaksanız boyayı almadan firmaya danışmanızı öneririz. Boya işi kolay gibi görünsede aslında çok ince işçilik ve ustalık gerektiren bir iştir.

Tadilat İşleri Fiyatları

İzmir tadilat fiyatları talep edilen ürünün kalitesine boyutuna markasına göre değişiklik gösterir. Forbes Decor firması sizlere hem ürün hakkında bilgi verirken bir yandanda fiyat karşılaştırmalarını yazılı olarak verecektir.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonu başlıklı makalemizde Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu İzmir ve Mutfak Dekorasyonu ve Tadilat hakkında bilgiler verilmektedir.