Forbes Decor 0 232 487 37 73, Tadilat Dekorasyon İzmir, Tadilat İzmir

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyon

Yapılarda hayati yerlerden birisi de mutfaklardır. İnsan temel ihtiyaçlarının karşılandığı yeme içme alanları mutfak tadilatı ve dekorasyonu ile çok daha iç açıcı alanlara sahip olabilirsiniz.
Mutfak bölümlerinde genelde duvarlar seramik ile kapladır. Seramik modelleri sınırsız renk ve model seçenekleri ile sizleri beklemektedir.

Ayrıca mutfak mobilyalarından olan mutfak masası seçiminde de Forbes Decor uzmanlarının görüşünü almanızı tavsiye ederiz. Çünkü mesela mutfak alanından büyük bir masa tercihi mutfağı daraltacağından mutfak alanına uygun masa seçilmesini önerebiliriz. Masanın büyüklüğü mutfakta daha fazla yer kazanmamızı sağlar.
Mutfak dekorasyonu işlevsellikte ön planda tutulup projelendirme ona göre yapılmalıdır.

Mutfaklar genel olarak yemek yeme ve pişirme ihtiyaçlarının yanısıra kadınların gününün en çok zaman geçirdiği yerlerdir. Mutfak dekorasyonu yapılırlken bu özellik te gözönünde bulundurulmalıdır. Dekorasyon ve tasarım sonsuz kombinasyonu içerisinde bulundurmaktadır. renklerin ve kullanılacak ürünlerin birbiri ile uyumu çok önemlidir. Profesyonel mutfak tasarlama eşyaların konumundan kullanılacak malzemlere kadar konusunda uzman kişilerden destek alınmalıdır.
Mutfak tadilatı işleminden sonra mutfakta daha fazla zaman geçirmek isteyecek daha çok zevk alınacaktır.

Mutfak Tadilat ve dekorasyonu işine başlamadan gözönünde bulundurmanız gerekenler;

  • Mutfak dekorasyonunda en önemli şey eşyaların birbiri ile uyumudur.
  • Gaz ocağının bulunduğu yer pencere önünde olmamalıdır.
  • Mutfak alanınnın karşısında wc bulunmamalıdır.
  • mutfak evin konumuna göre arkada yer almalıdır.

Mutfak Tadilatı İzmir ilinde her ileçye ve semte ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Arayın ekibimiz size ulaşsın.