Daire Tadilatı İşleri

Daire Yeniden tadilat ve onarım çalışmaları için bizi aradığınızda ve keşif için çağırısanız, eviniz için en ideal çalışma planını yaparız. Mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri unsurları birlikte daire tadilatı çalışmaları için neyin uygun olduğunu beraber belirleriz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz.
Ev, Ofis ve Banyo Yenileme İşleri

Ev ve ofisi yenilemeye başlarken, alan tasarımları yenilemek ve süslemek için ilk adımdır. Doğru tasarımla başlayan değişiklikler size doğru sonuçları verir. İlk adım, odanın ışık, sıcaklık ve nem parametrelerini doğru bir şekilde belirlemektir. Bu kriterlere göre yapılan süslemeler rahatsız edici sonuçlara ulaşmanızı engelliyor. Bir sonraki adım iş planlamasını yapmak ve maliyetleri hesaplamaktır. İşletmenizi düzgün planlamıyorsanız, zaman ve maliyet hesaplamaları konusunda yanılıyor olursunuz. Karmaşık modifikasyon başladığında, kaç gün sürmesi konusunda küçük sapmalarla hesaplanmalıdır. Doğru hesap, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Doğru rengi ve malzemeyi seçmek de bundan çok daha geniş ve daha parlak olması açısından çok önemlidir.

Daire, badana ve boya yenileme çalışmalarına ne zaman dikkat etmeliyiz.

Tadilatı yaparken neler yapılması Ne yapmanız Yaz mevsimindeyken bazılarınız taşılacağınız evin boyanmasına veya yenilenmesine, diğerleri yeni ev eşyalarıyla uğraşmaya devam edecektir. Her neyse sana yardım etmemiz gerektiğini söyledik. Umarım evinizin dekorasyonuyla ve tasarımıyla sıkılmış olduğunuz için yararlıdır, yoksa evde bir tur atmanın vakti geldiğine inanıyor musunuz?

Yüzündeki kırışıklık ne kadar belirgin biliyor musun?

Yenilemeler hakkında konuşurken, ne zaman bittiği, ne zaman tekrar eve döndüğümüz gibi sorular sormaktayız. Başta zor olacağına inandığımız yenileme çalışmaları, dekorasyon açısından olumlu sonuçlar doğurmaz. Bazen başarısız olan yenilemeler mobilya masrafımıza da neden olabilir.

Yenileme anlayışındaki kokuşmuş bir değişimi böylesine olumsuz bir şekilde değiştirmek mümkün değil mi?

Elbette bir yol var, sizin için hazırladığımız ev tadilat anlarında ihtiyacınız olan 5 altın kurala ulaşabilirsiniz.

1. Boyaları yenileyerek, yenileyerek ve boyayarak başlayın. “Kesinlikle veriyoruz ya da birlikte bildiğimizi biliyoruz” mantığı ile yaklaşmayın. Çünkü bununla başlayan ve büyük bir dekorasyon umudu olan pek çok yenileme hayal kırıklığı yaratacaktır. Önce eseri ustaya teslim etmeli ve sanatlarını icra etmelerine izin vermeliydin.

2. Tadilat ve Onarım İçin Esnaf Referanslarına Bakınız İşinizi başarılı bir şekilde yapacak bir usta arıyorsunuz. Ama bulamıyor musun? Bunun için yapmanız gereken, yakınlardaki zanaatkârlardan bu zanaatkarlar için sormak ve mümkünse çalışmalarını yakından incelemektir. Böylece, efendinin sanatını yakından izleme fırsatına sahip olacaksınız. Bu size daha kısa bir yenileme imkanı verir.

3. Yeniden Yapım, Onarım ve Boya Beyazlatma İşlemleri Sırasında Ustalarını Takip Edin Yenilemek için evinize teslim ettikten sonra tamamen ilgisiz görünmeyin. Onların yanında durun, yoksa onlarla vakit geçirin. Böylece samimi bir ortam yaratabilir ve onları da takip edebilirsiniz. İzlenen psikolojik baskıyla ustalar işlerini daha dikkatli yapacaktır.

4. Sözleşme imzalamaktan çekinmeyin Bize gönderdiğiniz kişinin veya şirketlerin dilediğiniz gibi gerçekleştirebilecek olup olmadığını bilmiyorsunuzdur. Bunun için protokol, kurumlarla bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Her iki tarafta da memnuniyetle karşılanacak ve içtenlikle yaklaşılan sözleşmeler acı çekmeye değer.

5. Yenileme ve tamiratlarda çalıştırın Evinizi yenilemek ve onarmak için tamamen teslim olmayın. Özellikle tasarım ve dekorasyon konusunu ustaya teslim ettiğinizde, oldukça pahalı ürünleri ve evinizdeki kabarık faturayı karşılayabileceksiniz. Yapmanız gereken tasarımları çizerek internette çeşitli görsel öğeleri gazeteden edinebilirsiniz.

Forbes Decor Daire Tadilatı İzmir ilinin Her ilçesine hizmet vermektedir. Arayın ücretsiz keşif hizmeti sunalım.

Bir önceki yazımız olan Villa Tadilatı başlıklı makalemizde Villa Tadilat İzmir ve Villa Tadilatı İzmir hakkında bilgiler verilmektedir.